Hlasni pro Miley aby vystupovala v česku TADY

Říjen 2009

To sem dělala jááá

30. října 2009 v 11:42 Fotky
to sem dělala jáá
to vše o de mě
Poděkování:pro laci deny za to jak skvělá kámoška je a aky díky za ten blog co si mi vitvořila a je fakt boží tak díky

New photo

30. října 2009 v 11:22 Fotky
tady máte New Photos
Klipy Miley

30. října 2009 v 11:15 Clipy

Základní informace o Miley Ray Cyrus

27. října 2009 v 17:40 O miley
Povolání: Herečka, zpěvačka, textařka, kytaristka, pianistka
Datum narození: 23.11.1992
Místo narození: Nashville, Tennessee, USA
Znamení: Střelec
Výška: 164 cm


ŽIVOTOPIS MILEY RAY CYRUS

27. října 2009 v 17:33 O miley
Miley Cyrus
Celé jméno: Miley Ray Cyrus
Datum narození: 23. 11. 1992
Místo narození: Nashville, Tennessee, USA
Žánry: Teen pop
Oficiální stránky: www.mileycyrus.com
Miley Ray Cyrus je americká herečka, zpěvačka a textařka. Známá je především díky své roli Miley Stewart alias Hannah Montana v americkém televizním pořadu Hannah Montana, který vysílá televize Disney Channel.
Miley Cyrus se narodila v Nashville ve státě Tennessee a je dcerou Leticie Tish a country zpěváka Billyho Ray Cyruse. Má dva nevlastní bratry - Christophera Codyho a Trace Cyruse, dále má nevlastní sestru Brandi, mladšího bratra Braisona a mladší sestru Noah, která je také herečkou. Navštěvovala střední školu Heritage Middle School a byla zde roztleskávačkou. Vyrůstala na farmě svých rodičů kousek od Nashville.
O herectví se Miley Cyrus začala zajímat ve svých 9-ti letech, kdy se svojí rodinou dočasně bydleli v Torontu v Kanadě. Na televizních obrazovkách se poprvé objevila v televizním seriálu jejího otce zvaném "Doc", kde hrála dívku Kylie. V roce 2003 si zahrála v úspěšném filmu Big Fish (Velká Ryba) od Tima Burtona. Největší zlom její kariéry nastal, když vyhrála casting na hlavní postavu v sitcomu Hannah Montana. Podle viceprezidenta Disney Garyho Marshe, byla Miley Cyrus do role obsazena díky své energické povaze.
24. Října 2006 vydalo Walt Disney Records první soundtrack k pořadu Hannah Montana. Tento soundtrack obsahoval 8 songů, které v pořadu zazpívala Miley Cyrus v roli Hannah Montany. 26. Června 2007, přesně 8 měsíců po vydání prvního soundtracku, vydává Miley Cyrus dvojalbum nazvané "Hannah Montana 2: Meet Miley Cyrus". První cd sloužilo jako soundtrack k seriálu Hannah Montana a druhé bylo jejím debutním sólovým albem. Sama si napsala 8 z 10 písniček na tomto albu. Song "See You Again" se stal její první písničkou, která se umístila v top 10 v hitparádě Billboard Hot 100.
O rok později vydává Miley Cyrus své druhé album Breakout. Tato deska je prvním albem Miley Cyrus, která nemá žádnou spojitost se sitcomem Hannah Montana. Singl "7 Things" se stal jejím nejúspěšnějším hitparádovým singlem. 18. Října 2007 se vydala na tour jako Hannah Montana. Tour odstartovala v St. Louis, Missouri a kvůli obrovskému zájmu byla prodloužena až do 31. Ledna 2008. Počet vystoupení tak dosáhl neuvěřitelného čísla 69. 14. Září 2008 vystoupila s několika ostatními umělci v Gibson Amphitheatre, Universal City, Kalifornie na benefičním koncertu, jehož výtěžek šel na výzkum rakoviny.
Podle časopisu Parade a US Weekly si Miley Cyrus vydělala v roce 2007 krásných 18,2 milionů.
Miley Cyrus trpí hypoglykémií, což je nemoc podobná cukrovce.
V rozhovoru pro noviny USA Today uvedla, že víra v Boha ja hlavní věc a že právě díky bohu pracuje v Hollywoodu. V rozhovoru pro časopis Parade dodala, že se svojí rodinou chodí pravidelně do kostela.

LACI JE SB NEJ A TOTO PRO NÍ

19. října 2009 v 17:13 Nowinky
LACI JSI NEJNEJ HOLKA ANI NEVIM JAKTI MÁM ŘÍCT ŽE SI MOJE KAMÍS

TADY PRO TEBE DIPLOMEK
to happy dělala lacinka

Nej barviška

19. října 2009 v 17:01 Nowinky
vaše nej barviška je???
pokud je to jiná napiš jí do komentáře